Vital 5 - 14 důvodů proč užívat tento balíček

1. Společnost Forever Living Products je dlouho na prvním místě v odvětví výživových produktů, přičemž její produkty byly pravidelně oceňovány za kvalitu, čstotu a účinnost, Vital 5 v této tradici pokračuje.

2. Pokrývá základní výživu, poskytují tělu škálu živin potřebých na podporu plného zdraví.

3. Má blahodárné účinky na každou soustavu v těle, podporují optimální stav téměř každé tělesné funkce a procesu.

4. Podporovaný vědou, doslova tisíce studií dokazují, že aloe vera a jiné živiny obsažené v balíčku Vital 5 pomáhají podpořit vitalitu a optímální zdravotní stav.

5. Nejlepší kvalita, Forever Living kontroluje pěstování, sklizeň a zpracovaní aloe vera. Výsledkem jsou aktuálně nejkvalitnější výrobky za dostupnou cenu pro všechny.

6. Optimalizuje výživovou superdálnici, rozšiřuje a zlepšuje vaši výživu.

7. Vyplňuje výživové nedostatky.

8. Zlepšuje zdraví buněk, podporuje buňky v celém těle.

9. Optimalizuje rovnováhu esenciálních mastných kyselin.

10. Podporuje kardiovaskulární zdraví, srdce a cévy.

11. Podporuje zdraví mozku, poznávací funkce a paměť.

12. Podporuje zdravé oči, kůži a plíce.

13. Spojení s pozitivní náladou.

14. Pro atlety je skvělé na dodání energie po celý výkon, ale i pro všechny aktivní lidi.

 

 

Láska ke sportu a skvělým F.I.T. programům.

Stačí si jen vybrat.

F.I.T. C9, F15, Vital 5

F.I.T. program❤ podívejte se

 

 

Vše začíná naším základním programem CLEAN 9. Je navržen tak, aby z vašeho těla odstranil nahromaděné toxiny a pomohl vám k pocitu lehkosti a nabité energie. Tento devítidenní program vám pomůže nastartovat cestu ke štíhlejšímu a zdravějšímu já pomocí snadno následovatelných plánů a zdravé nabídky jídel a receptů na šejky, které vám pomohou budovat základ pro vaši transformaci.

 

F15
Pokud jste připraveni učinit další krok ve své cestě, pak F15 nabízí individuální přístup jak vypadat a cítit se lépe. S třemi úrovněmi, pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé si můžete vybrat dle vaší fyzické úrovně a můžete získat informace, které potřebujete k dosažení vašich kondičních a výživových cílů.

Vital 5
Život se může stát časově stresující a výběrem potravin, které jsou pohodlně dostupné, můžeme způsobit, že naše tělo přichází o důležité vitamíny a minerály. Zde vám Vital 5 postup může pomoci zůstat na vaší cestě ke zdravějšímu životnímu stylu. Pět úžasných produktů společně pracuje na překlenutí výživových nedostatků a nabídnou vám klíčové živiny, které vám pomohou vypadat a cítit se lépe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zkuste to také :)

Funguje ve všech zemích.