FOREVER LIVING PRODUCTS

Společnost byla založena v roce 1978 ve Scottsdale, Arizona. Forever Living Products je největší pěstitel, výrobce a distributor aloe vera produktů na světě.

Po více než tři desetiletí se věnujeme vyhledávání těch nejlepších přírodních zdrojů přinášejících zdraví a jejich sdílení s celých světem. S jasným závazkem ke kvalitě a čistotě jsme stále nadšeni pomáhat všem na světě vypadat a cítit se lépe.

 

Na rozdíl od jiných společností, které se chlubí odpovědností k životnímu prostředí, aby držely krok se současnými trendy, Forever průběžně vyhodnocuje své vlastní postupy, aby byly efektivní a účinné. Neděláme to proto, že to je módní. Děláme to z přesvědčení, že je to správná věc.

Odpovědnost k životnímu prostředí si uvědomujeme od samého začátku. Forever má více než 50 milionů rostlin aloe vera, které rostou na našich plantážích v Dominikánské republice a v Texasu. Pokud jde o přeměnu CO2 na kyslík, 20 rostlin aloe vera přemění stejný objem CO2 jako jeden strom! Takže jen prostřednictvím samotné rostliny aloe Forever Living zajistí vyčištění 2 milionů tun CO2 ročně!

 

Společnost Forever si dala závazek přinášet na trh jen ty nejlepší produkty. Sami dodržujeme ty nejvyšší standardy, které jsou možné, a pokud ještě nejsou stanoveny, stanovujeme je sami! 

Existují průmyslové normy, vládou stanovené normy a na samém vrcholu jsou Forever normy - ty nejvyšší normy kvality.

Vlastníme své plantáže, výrobu i distribuci, což nám umožňuje řídit celý proces a zajistit si garanci té nejvyšší možné kvality. Od rostliny přes produkt až k Vám.